Termíny - přidat do oblíbených
25.07.20 - 31.07.2020AFC0142211 490 KčPřidat

Pohodový týden v Alpách - Itálie - Pohádkové Dolomity - Brixen s kartou za super cenu**

Náročnost 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika BRIXENCARD

Dolomity - Pohodová Turistika v jižním Tyrolsku s kartou ( karta Vaši dovolenou příjemně zlevní!!!! Většina LANOVEK ZDARMA včetně údolních busů a vodního světu v Brixenu, ). Náš ***hotel leží ve velmi klidném a panoramatickém místě s fantastickým výhledem na Brixen a okolí. Kvalitní polopenze.

Úvod:

Představujeme turistiku v okolí známého města Brixen, které nabízí nespočet možností turistiky i relaxace v okolí. S pomocí BRIXENCARD vyjedeme na nádherné vyhlídky Plose, dále nad Bolzano, kde se projdeme kolem skalnatých pyramid, v nedalekém Mühlbachu vystoupáme na nejhezčí vyhlídku severních Dolomit Gitsch., vykoupeme se v jedinečných lázních v Brixenu… Náš ***hotel leží ve velmi klidném a panoramatickém místě s fantastickým výhledem na Brixen a okolí. Nabízí ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat. TV a telefonem. Snídaně je podávána jako vždy formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech a salátový švédský stůl. Jednou pro nás majitelka připraví i typické jihotyrolské speciality. Ale asi největší výhodou je tzv. Brixencard, kterou obdrží každý účastník zájezdu zdarma. Karta vás opravňuje neomezeně využívat všechny zmíněné lanovky (kromě lanovky Meransen-Gitchberg), vodní svět v Brixenu, údolní busy i vlaky atd.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
25.07.20 - 31.07.20 20AFC01422 bude realizován v roce 2021 11 490 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR v podvečerních hodinách do Itálie.
 • 2. den: příjezd do ST. ANDRË (1 050 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Základní varianta (náročnost 2 z 5; 5 hod., ↑230 m, ↓230 m): od hotelu pěšky na první vyhlídky přes OBERHOF (1 182 m) do ST. LEONHARD (1 285 m), kde si prohlédneme nádherný kostelík a zpět přes TORRGLERHOF (1 075 m) do hotelu. Jedná se o lehkou procházku s jedinečnými výhledy, která se dá zkrátit nebo i prodloužit podle schopnosti každého z vás, večeře.
 • 3. den: snídaně, odjezd místním busem na parkoviště pod PÜRSTLING (1 900 m). Základní varianta (2 z 5; 5 hod., ↑200 m, ↓600 m): výjezd kabinkovou lanovkou do výšky 2 452 m, přes průsmyk L’USTNER SCHARTE (2 383 m), výstup na GROSSE PFANNSPITZE (2 545 m) sestup k panoramatické cestě, po ní pokračujeme až k dolní stanici kabinkové lanovky. Návrat na hotel, večeře.
 • 4. den: snídaně, odjezd busem na lanovku, výjezd lanovkou k chatě GAISLER (2 012 m). Základní varianta (2 z 5; 5 hod., ↑500 m, ↓500 m): vyhlídkovou promenádou DOLOMITEN PANORAMAWEG s fascinujícími výhledy na Sasso Lungo, Piz Boe a další velikány až k salaši ROSSALM (2 200 m). Dále výstup přes PLOSEHÜTTE (2 450 m) na M. TELEGRAPH (2 480 m), po hřebeni k další salaši OCHSENALM (2 085 m) a okruh dokončíme po BRIXENER PANORAMAWEG, zpět k lanovce. Lehčí varianta (2 z 5; 3 hod., ↑180 m, ↓180 m): stejnou panoramatickou dolomitskou cestou k chatě ROSENALM (2 200 m) a zpět stejnou cestou k horní stanici lanovky, sjezd dolů lanovkou a busem na hotel, večeře.
 • 5. den: snídaně, odpočinkový den. Busem nebo pěšky do BRIXENU (561 m), prohlídka historické části městečka (náměstí Piazza Walther, farní kostel Duomo di Bolzano, gotický dominikánský kostel z roku 1270 s kaplí sv. Jana, kde jsou vzácné fresky Giottových žáků z roku 1340, měšťanské domy, úzké uličky…), odpoledne návštěva jednoho z nejhezčích vodních světů v Jižním Tyrolsku AQUA ARENA BRIXEN, kde je vnitřní i venkovní bazén. Poté opět pěšky nebo busem na hotel, večeře.
 • 6. den: snídaně, odjezd busem do MÜHLBACHU (770 m), výjezd lanovkou do MERANSENU, fakultativně výjezd lanovkou do výšky 2 059 m. Základní varianta (2 z 5; 6 hod., ↑450 m, ↓800 m): vystoupáme společně až na nejhezčí vyhlídku severních Dolomit - GITSCH (2 510 m), zpět přes chatu ZASSLERHÜTTE (2 064 m) přes vrch RUMAUL (2 058 m) a chatu MOSERHÜTTE (1 936 m) k mezistanici nad MERANSEN (1 700 m) a sjezd k busu. Lehčí varianta (2 z 5; 3 hod., ↑450 m, ↓450 m): zpáteční cesta lanovkou již od horní stanice. Všichni odjezd busem do hotelu, večeře typické jihotyrolské speciality.
 • 7. den: snídaně, dopoledne odjezd do ČR, příjezd v pozdních nočních hodinách.
 • Poznámka I: Vzhledem k tomu, že naplnění turistické části programu je přímo závislé na vhodných povětrnostních podmínkách, CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v případě nepříznivého počasí.
 • Poznámka II: Dětské slevy platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami. Svoz pořádáme od 4 osob.
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x typické jihotyrolské speciality, karta Brixencard, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 600 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 245 Kč.
 • Stravování: Snídaně je podávána jako vždy formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech a salátový švédský stůl. Jednou pro nás majitelka připraví i typické jihotyrolské speciality.
 • Ubytování: Náš ***hotel leží ve velmi klidném a panoramatickém místě s fantastickým výhledem na Brixen a okolí. Nabízí ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat. TV a telefonem.
 • Umístění: Itálie - Brixen

Příplatky a slevy


 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 245 Kč
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 2 600 Kč
 • dítě 0 - 12 let - 7 890 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Itálie Itálie
Typ zájezduPOHODOVÉ TÝDNY NEJEN V ALPÁCH
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBeroun, Hradec Králové, Pardubice, svoz České Budějovice, svoz Bratislava, svoz Jihlava, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Tábor, Plzeň, Poděbrady, Praha
Zájezdy do destinací
Itálie - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist