Z Yorku do New Yorku s plavbou na Queen Mary 2 - 2024/25 - CK Poznání

Z Yorku do New Yorku s plavbou na Queen Mary 2

  • Nezapomenutelný zážitek z plavby přes Antlantik
  • Okouzlující New York
  • Váš čas na moři je jen váš na palubě posledního zaoceánského parníku na světě .

Vraťte se s námi do minulosti, a zažijte skutečnou atmosféru luxusní plavby přes oceán!

Připravili jsme pro Vás exkluzivní kombinaci pohodového poznávacího zájezdu po známých místech Anglie a východního pobřeží USA ve spojení s kvalitním ubytováním, třemi přelety, a hlavně s plavbou na slavné Queen Mary 2 s plnou penzí a kajutami s oknem. Vydáme se po stopách prvních poutníků ze "staré" do "nové Anglie".

Detail zájezdu

Plovoucí luxusní "město" Queen Mary 2, na které překonáme celý Atlantik.

Užijte si prostorné prostředí naší legendární vlajkové lodi se svobodou dělat jen málo nebo tolik, kolik chcete. Váš čas na moři je jen váš a na palubě posledního zaoceánského parníku na světě najdete bohaté možnosti objevování.

V Británii navštívíme historické město York, Manchester a Liverpool s všudypřítomnou hudbou Beatles. Po krátkém leteckém přesunu do přístavu v jihoanglickém Southamptonu se ubytujeme v plovoucím luxusním "městě" Queen Mary 2, na které překonáme celý Atlantik. Cílem plavby je New York, který do detailu prozkoumáme a objevíme i místa v Nové Anglii včetně proslulého Bostonu. Symbolicky také navštívíme New London i New Plymouth. Kromě komfortu malé skupiny (max. 10 klientů) je po celou dobu samozřejmostí i český průvodce.