Termíny - přidat do oblíbených
29.11.22 - 10.12.2222KST0205669 990 KčPřidat

Pohoda na západním pobřeží Kostariky s výlety za zvířaty - all inclusive

Náročnost 1 letecky klimatizovaný autobus hotel 3* plná penze bazén TIP CK Poznání Novinka

3* hotel s all inclusive a přímým vstupem do moře, V ceně výlety do NP Carara a Manuel Antonio i plavba po řece Tarcoles Termíny s nejlepším počasím pro poznávání západního pobřeží Kostariky


Úvod:

Zájezd vás zavede na západní pobřeží Kostariky, kde budeme poznávat bohatou faunu v místních národních parcích. Ubytování máme 2 noci v *** a poté 7 v *****resortu s přímým vstupem do moře a s all inclusive, 2 bazény, posilovnou. Zde strávíme 9 nocí a odtud budeme podnikat výpravy za množstvím neuvěřitelných druhů ptactva, dále poplujeme po řece Tarcoles s velkým množstvím krokodýlů. To vše v blízkém národním parku Manuel Antonio. Velmi zajímavý je i výlet k vulkánu Arenal s úžasnými vodopády či plavba katamaránem na ostrov Tortuga s nádherně býlím pískem. Takže záleží jen na Vás, které výlety budete absolvovat, nebo můžete jen využívat all inclusive programu našeho hotelu. Po celou dobu je přítomen i náš zkušený český průvodce.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
29.11.22 - 10.12.22 22KST02056 POSLEDNÍ VOLNÝ POKOJ Garance odjezdu 69 990 Kč Rezervovat
09.03.22 - 20.03.22 22KST02055 Uplynulý termín
04.02.22 - 15.02.22 22KST02057 Uplynulý termín
02.12.21 - 13.12.21 21KST02056 Uplynulý termín
10.03.21 - 21.03.21 21KST02055 Uplynulý termín


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odlet z ČR, přílet do SAN JOSE, ubytování u letiště nebo přesun na hotel na západním pobřeží (v závislosti na letovém řádu).
 • 2. den: snídaně, celodenní výlet do NP MANUEL ANTONIO, který je jedním z nejmenších, ale nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších národních parků Kostariky. Rozkládá se na břehu Tichého oceánu nedaleko města Quepos a byl vyhlášen NP v roce 1972 za účelem záchrany zdejších bělostných pláží a pestré přírody před výstavbou dalšího z mnoha turistických plážových resortů. Kromě malebných pláží jsou tu chráněny zejména mangrovové porosty a druhově nesmírně bohatý vlhký tropický prales. Parkem vedou trasy částečně podél pláží a částečně pralesem s možností zahlédnout mnoho zdejších druhů zvířat včetně vzácných LENOCHODŮ a TUKANŮ. Nejčastěji se dají vidět roztomilé opičky kotul veverovitý, dále malpy, leguáni ... Na zdejší pláže připlouvají každoročně klást vejce želvy kožatky. Zpět na ubytování.
 • 3. den: půldenní výlet za krokodýli. Navštívíme jedinečnou turistickou destinaci na Kostarice, která je od hotelu Jacó vzdálena pouhých 30 minut. Jungle Crocodile Safari nabízí prohlídku, která je speciálně navržena pro dobrodruhy a pozorovatele ptáků, ale bezpečná pro celou rodinu. Dobrodružství se odehrává na řece TARCOLES, jedné ze čtyř řek vylévajících na poloostrov Nicoya, která je domovem jedné z největších volně žijících populací KROKODÝLŮ s krokodýly dlouhými až 4 metry. Kromě krokodýlů lze na místě vidět přes padesát různých druhů ptáků, včetně velmi vzácného ara šarlatového a velkého množství domácích a migrujících vodních ptáků. Iguany a ještěrky Ježíše Krista jsou také velmi časté. (Ještěrky Ježíše Krista dostávají svou přezdívku kvůli své schopnosti běžet přes vrchol vody, když prchají před dravci.) Poplujeme po proudu lodí podél ústí řeky Guacalillo, nejneuvěřitelnějšího mangrovového ekosystému, který zahrnuje čtyři různé druhy mangrovových stromů. Přejezd na ubytování v TAMBOR, kde strávíme zbytek zájezdu v ***** hotelu s programem all inclusive.
 • 4. den: celodenní volno s odpočinkem u moře, koupáním a první seznámení s okolím hotelu.
 • 5. den: výlet do nedaleké přírodní rezervace CARÚ REFUGE s pozorováním zvířat (papušci ARA, opice atd…). Po procházce tímto soukromým parkem zpět do hotelu.
 • 6. den: celodenní volno či fakultativně výlet katamaránem na krásnou pláž s bílým pískem na ostrově TORTUGA. Jedná se o jízdu na jachtařském katamaránu světové třídy Manta Raya včetně menšího občerstvení. Odpoledne bude kapitán projíždět kolem mnoha ostrovů v Nicoyaském zálivu jinou cestou zpět do přístavu, krásné a chráněné neobydlené ostrovy a ptačí rezervace v zálivu NICOVA přístupné pouze vodou. Po absolvování nyní uzavřeného slavného vězení ostrova San Lucas budete svědky nádherného západu slunce. Díky tomu je Calypso jedinečná, kombinuje plavbu na ostrově Tortuga s krásnou prohlídkou západu slunce pro kompletní jednodenní dovolenou.
 • 7. den: ráno odjezd do městečka MONTEZUMA, pěšky krátká túra k vodopádům LOWER a UPPER WATERFALL, zpět do města, možnost koupání na pláži MONTEZUMA, zpět na hotel.
 • 8. den: celodenní volno s možností využití fakultativně vodních sportů.
 • 9. den: fakultativně do oblasti LA FORTUNA. Zde nás čekají vyhlídky na některé z vyhlášených vodopádů na řece Río Fortuna, která protéká biologickou rezervací tropického deštného pralesa. Vodopád je 70 m vysoký a dopadá do akvamarínové tůňky obklopené skalní stěnou s mechovým porostem. V průzračné vodě se můžeme vykoupat a pozorovat ryby. K vodopádu vede turistická trasa z města La Fortuna přes úrodné údolí San Carlos, pastviny i stálezelené lesy. Přímo k jezírku se pak schází po 530 schodech s několika odpočívadly a vyhlídkami. Stezka je obklopená bujnou vegetací, v níž lze při troše štěstí zahlédnout tukany, ještěrky, opice a další exotickou faunu. V areálu se nachází také lesní orchidejová zahrada, kde roste na 200 druhů orchidejí v ekosystému společně se svými opylovači a predátory. Z bezprostřední blízkosti si vychutnáme i výhledy na ikonický vulkán ARENAL. Zpět na hotel s pozdějším příjezdem.
 • 10. den: další odpočinkový den u moře, poslední možnosti nákupu suvenýrů a relaxaci v moři či v hotelovém bazénu.
 • 11. den: snídaně, přejezd na letiště a odlet do ČR.
 • 12. den: přílet do ČR
 • Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-San Jose vč. let. tax a poplatků v max. výši 25 000 Kč, všechny výlety a transfery dle programu klimatizovaným minibusem, 1x ubytování u letiště se snídaní, 9x ubytování v ***/*****hotelu s all inclusive, vstup do NP Carú Refuge a NP Manuel Antonio, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, vstupy, bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 12 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 1 080 Kč, do 80 000 Kč za 1 680 Kč.

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 6 000 Kč
 • příplatek za neobsazené lůžko - 6 000 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Svět - 900 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 80 000 Kč-turista-Svět - 1 500 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Kostarika Kostarika
Typ zájezduPoznávací zájezdy v exotice
UbytováníHotel 3*
Stravaall inclusive
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha hl.m.
Zájezdy do destinací
Kostarika - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy