Termíny - přidat do oblíbených
27.08.22 - 02.09.2222AAK0143114 490 KčPřidat

Pohoda pod Alpami - Relaxace pod Grossglocknerem s kartou - exclusive

Náročnost 1 klimatizovaný autobus hotel 4* polopenze turistika sauna bazén Kaertner Card Last Minute

Tento zájezd nás zavede pod nejvyšší horu Rakouska - Grossglockner. Poznáte nádherný kraj z vrcholků hor i z paluby lodi či ze dna soutěsky. Nádherným zážitkem je určitě túra od již zmíněné hory s fantastickými výhledy či romantická soutěska Raggaschlucht. Odměnou bude projížďka lodí po jedinečném jezeře Millstätter See, či výjezd lanovkou až do ledového světa pod majestátnou horu Sonnblick a mnoho dalšího. Ubytováni jsme v krásném komfortním ****hotelu se vším potřebným komfortem (pokoje se soc. zařízením, fénem, TV, ledničkou, krytým bazénem, saunou…) v krásném prostředí malého městečka Rangersdorf ve spolkové zemi Korutany.


Úvod:

Tento zájezd nás zavede pod nejvyšší horu Rakouska - Grossglockner. Poznáte nádherný kraj z vrcholků hor i z paluby lodi či ze dna soutěsky. Nádherným zážitkem je určitě túra od již zmíněné hory s fantastickými výhledy či romantická soutěska Raggaschlucht. Odměnou bude projížďka lodí po jedinečném jezeře Millstätter See, či výjezd lanovkou až do ledového světa pod majestátnou horu Sonnblick a mnoho dalšího. Ubytováni jsme v krásném ****hotelu se vším potřebným komfortem (pokoje se soc. zařízením, fénem, TV, ledničkou, krytý bazén, sauna atd.) v krásném prostředí malého městečka Rangersdorf ve spolkové zemi Korutany. Bohatá snídaně a k večeři výběr z menu o 4 chodech. Jedenkrát máme místo večeře grilování. Součástí je i karta KÄRTNEN CARD, která umožňuje zdarma využívat lanovky, busy, vstupy do koupališť apod.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaPrůvodceZákladní cena
27.08.22 - 02.09.22 22AAK01431 POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA M. Obadálek 15 490 Kč 14 490 Kč Rezervovat
22.08.21 - 28.08.21 21AAK01431 Uplynulý termín


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR v podvečerních hodinách do Rakouska.
 • 2. den: ráno příjezd na ubytování do RANGERSDORFU (900 m), dopolední snídaně, ubytování dle možnosti hotelu, první seznámení s tímto krajem - základní varianta (2 z 5; 4 hod.,↑600 m, ↓600 m): výstup k chatě KUHALM (1 560 m) přímo od hotelu, malá ochutnávka na této salaši s pěkným výhledem do údolí a zpět stejnou cestou, večeře.
 • 3. den: snídaně, odjezd busem přímo pod nejvyšší horu Rakouska GROSSGLOCKNER do HEILIGENBLUT (1 250 m). Výjezd lanovkou na SCHARECK (2 552 m), panoramatická krásná procházka přes HOCHTOR (2 576 m) zpět na Schareck a lanovkou do Heiligenblutu. Při zpáteční cestě zastávka a vycházka k vodopádům JUNGFERNSPRUNG. Všichni odjezd do hotelu, večeře.
 • 4. den: snídaně, odpočinkový den, odjezd busem do města MILLSTATT, panoramatický okruh lodí přes jezero MILLSTÄTTER. Přejezd do FLATTACH, návštěva (1,5 hod.) soutěsky RAGGASCHLUCHT, pak odjezd busem do hotelu, večeře formou grilování.
 • 5. den: snídaně, odjezd busem do FLATTACHU (1 200 m). Výjezd lanovkou do ledového světa k panoramatické restauraci EISSEE (2 780 m) dle aktuálních sněhových podmínek podél jezera WEISSEE (2 365 m) a k mezistanici lanovky, kterou sjedeme zpět na parkoviště. Přejezd na lanovku, kterou vyjedeme na GOLDECK, od horní stanice (2 050 m) vystoupáme na vrchol GOLDECK (2 142 m), pak zpět na lanovku. Všichni odjezd na hotel, večeře.
 • 6. den: snídaně, odjezd busem do MALLNITZE (1 200 m). Výjezd lanovkou do výšky 2 630 m, jen menší procházka pod vrchol ANKOGEL a zpět k horní stanici, sjezd na parkoviště. Možnost vycházky od spodní stanice lanovky podél řeky Seebach a zpět. Odjezd všichni busem na hotel, večeře.
 • 7. den: snídaně, dopoledne odjezd do ČR vysokohorskou silnicí GROSSGLOCKNER HOCHALPENSTRASSE a příjezd v pozdních nočních hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí pouze při ubytování se 2 dospělými. Připojištění na covid-19 je možné zakoupit pouze pokud si od nás zakoupíte i základní pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu. Samostatně není možné.
 • Poznámka II: Svoz pořádáme od 4 osob.
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x grilování, karta Kaertencard, vstup do relaxační zóny s krytým bazénem, saunou, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 3 300 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 385 Kč, připojištění na covid-19 za 210 Kč.
 • Stravování: Bohatá snídaně a k večeři výběr z menu o 4 chodech. Jedenkrát máme místo večeře grilování
 • Ubytování: V ****hotelu se vším potřebným komfortem (pokoje se soc. zařízením, fénem, TV, ledničkou, krytý bazén, sauna atd.) v krásném prostředí malého městečka Rangersdorf ve spolkové zemi Korutany.
 • Umístění: Rakousko - Grossglockner

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 3 300 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 385 Kč
 • dítě 0 - 9 let - 11 990 Kč
 • dítě 10 - 13 let - 13 490 Kč
 • připojištění pro případ covid-19 - 210 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Rakousko Rakousko
Rakouské Alpy Rakouské Alpy
Typ zájezduPobytově poznávací
UbytováníHotel 4*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaPraha hl.m., České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Tábor, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Plzeň, svoz Bratislava
Zájezdy do destinací
Rakousko - zájezdy
Rakouské Alpy - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy