Pohodový týden v Alpách - Slovinsko - U moře ve Slovinsku s turistikou - 2024/25 - CK Poznání
shutterstock_796964908

Pohodový týden v Alpách - Slovinsko - U moře ve Slovinsku s turistikou

8denní zájezd
  Náročnost 1.5
polopenze stravapolopenze hotel *** ubytováníhotel *** autokarem dopravaautokarem
Pohodový týden v Alpách - Slovinsko - U moře ve Slovinsku s turistikou
Předběžné pokyny k zájezdu
Slovinsko má jen 48 km pláží, ale ač je kratší, tak o to jsou kouzelnější. Během našeho programu poznáte nejznámější místa okolí světově známého přístavu Piran, kterému se taky říká slovinské Benátky a které patří mezi skvosty celého Slovinska. Projdeme se k jeskynnímu systému Škocjanských jeskyň, navštívíme malé rybářské městečko Izola, či nám neunikne ani turistika u hradu Predjamski hrad. Ubytováni jsme jen pár desítek minut pěšky od jedinečného Piranu v místě Portorož, v *** hotelu v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat.TV. Snídaně i večeře jsou velmi bohaté. Chcete jen relaxovat v nádherném prostředí u moře? Není problém, můžete využívat celý den pohodu u moře či v bazénu, využít lákavých nabídek wellness hotelu, či zapůjčit kola nebo jen tak se toulat krásným národním parkem v těsné blízkosti hotelu. Výhodou je i možnost zdarma vstupu do Termaris Wasserpark.

Poznámka: Dětské ceny platí jen při ubytování s 2 dospělými osobami.

Poznámka II: Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Jihlava, Brno (svoz pořádáme od 4 osob).

Dětské slevy: 0 - 6 let: 2 500 Kč. 7 - 9 let: 1 500 Kč (děti ubytované se 2 dospělými).
Nikola
Rádi by jste s námi cestovali, ale ještě vám chybí pár informací pro konečné rozhodnutí? Klikněte na tlačítko "Mám otázku" a my se vám ozveme.

Termíny a ceny

Termín 27.07. - 03.08.24 sobota - sobota
GARANCE ODJEZDU, průvodce: L. Ficová
Kód termínu 24ACN01994
Cena
19 390 Kč
cena za 8 dní

Program zájezdu

1. den: odjezd z ČR do Slovinska.
2. den: příjezd do PORTOROŽE, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, odjezd naším busem do KRAJINSKEHO PARKU STRUNJAN s množstvím ptactva a jedinečné flóry s nádhernými zátokami, Zpátky pěšky přes záliv Sv. Duha a přes PIRAN až do našeho hotelu v Portoroži, večeře.
3. den: snídaně, odjezd busem do ŠKOCJANU, prohlídka vyhlášené vápencové jeskyně, kde se budeme procházet obrovským podzemním kanónem s nádherným vodopádem. Odpoledne zastávka ve staré rybářské vesničce IZOLA, kde navštívíme kostel sv. Maura a poté zpět do hotelu, večeře.
4. den: snídaně, pěšky do nejhezčího města slovinské Riviery - PIRAN, procházka po hradbách již ze 7. století, prohlídka starých nádherných uliček. Po prohlídce opět pěšky do hotelu, odpočinek v hotelovém bazénu, moře, večeře.
5. den: snídaně, odjezd busem na prohlídku POSTOJNSKÉ JESKYNĚ, kde již od roku 1872 jezdí vláček pro turisty, z kterého shlédneme nejúžasnější jeskyni Slovinska. Poté přejedeme k hradu PRADJAMSKI HRAD, prohlídka, odjezd na hotel, večeře.
6. den: snídaně, odpočinkový den s koupáním v moři, nebo pěšky či po zapůjčení kol (fakultativně) i na kole po promenádě až k solným "jezerům" do SEČA. Zpět místním busem či opět pěšky. Fakultativně možnost zajištění okružní plavby kolem vyhlášeného mysu s městy PIRAN a PORTOROŽ, večeře.
7. den: snídaně, ještě pobyt u moře a v odpoledních hodinách odjezd do ČR.
8. den: příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.

Stravování: polopenze

Snídaně i večeře jsou velmi bohaté.

Ubytování: hotel ***

Ubytováni jsme jen pár desítek minut pěšky od jedinečného Piranu v místě Portorož, v *** hotelu v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat.TV.

Informace k ceně

Cena zahrnuje

  • 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vstupy cca 60 Eur a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 5 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 560 Kč

Podobné zájezdy