Panama - 2024/25 - CK Poznání

Panama - dovolená a zájezdy

Poznávací zájezdy do Panamy

Panama, most, který se vynořil z moře

Panama je zemí motýlů, ryb a stromů. To o ní říkají její domorodí obyvatelé. Také je zemí nížinatých tropických pralesů, vysokého vulkánu Baru a krásných pláží u teplého Karibiku.
Tato středoamerická země je spojnicí mezi Severní a Jižní Amerikou. A zároveň úzkým pásem pevniny, který odděluje Atlantický a Tichý oceán.
Panamská příroda se může pochlubit nádherným ptákem kvesalem i majestátním dravcem harpyjí. Svůj domov zde mají původní indiánské kmeny v malebných vesnicích i lidé desítek národností v mrakodrapech hlavního města Panama City.
Po celém světě jsou známé panamské banány a proslulá panamská káva výjimečné kvality.

Panama je především země velkolepých, ale také težce vydřených děl lidských rukou.
Panamská železnice a Panamský průplav, tyto zázraky lidského důvtipu a techniky uchvátí každého návštěvníka. Zkuste si představit železniční koleje a vodní dílo, které v prostředí témeř netknutého pralesa přepravují cestující i tisíce tun nákladu z přístavu na břehu jednoho oceánu do přístavu u dalšího oceánu. Nebo ještě lépe, navštivte Panamu osobně. Nikde jinde na světě neuvidíte z jednoho místa dva oceány současně. Tento zážitek se stane nezapomenutelným na celý váš život.

Zájezdy do Panamy