Termíny - přidat do oblíbených
24.03.22 - 06.04.2222TRY0217050 990 KčPřidat
16.04.22 - 29.04.2222TRY0154950 990 KčPřidat
10.07.22 - 23.07.2222TRY0155151 990 KčPřidat

Pohoda na kouzelných třech ostrovech Thajského zálivu

letecky hotel 3* snidane Náročnost 1.5

Úžasné pobřeží Thajského zálivu nabízí svým turistům nejoblíbenější thajskou ostrovní trojici - Ko Pha Ngan, Ko Tao, Ko Samui. Tyto ostrovy vám nabídnou pláže s jemným pískem, smaragdovým mořem a vynikající thajskou kuchyní. Zdejší ostrovy jsou zvyklé na turisty, tudíž vám nabídnou adekvátní služby tak, abyste si svou pohodovou dovolenou dokonale užili.

Úvod:

Úžasné pobřeží Thajského zálivu nabízí svým turistům nejoblíbenější thajskou ostrovní trojici - Ko Pha Ngan, Ko Tao, Ko Samui. Tyto ostrovy vám nabídnou pláže s jemným pískem, smaragdovým mořem a vynikající thajskou kuchyní. Zdejší ostrovy jsou zvyklé na turisty, tudíž vám nabídnou adekvátní služby tak, abyste si svou pohodovou dovolenou dokonale užili. Každý ostrov je však odlišný od toho dalšího - Ko Pha Ngan vám nabídne hornatou krajinu obklopenou úžasnými plážemi, ve dne klid a v noci nekonečné možnosti zábavy, Ko Tao se snaží stále uchovat ráz ojedinělého ostrova, který je oblíben u turistů vyznávajících zdravý životní styl, milujících jógu, vynikající kuchyni a pestrobarevný podmořský život. A poslední ostrov, Ko Samui, nabízí dlouhé písčité pláže vhodné pro turisty všech věkových kategorií. Tento ostrov je největší z navštívené trojice a dokonale zakončí vaši vysněnou dovolenou. A nezapomněli jsme ani na kulturní asijskou metropoli, pulsující Bangkok.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
24.03.22 - 06.04.22 22TRY02170 50 990 Kč Rezervovat
16.04.22 - 29.04.22 22TRY01549 50 990 Kč Rezervovat
10.07.22 - 23.07.22 22TRY01551 51 990 Kč Rezervovat
11.07.21 - 24.07.21 21TRY01551 Uplynulý termín
12.07.20 - 25.07.20 20TRY01551 Uplynulý termín


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. - 2.den: odlet z Prahy, přílet do BANGKOKU, přejezd na ubytování v srdci Bangkoku. Večer zamíříme do centra všech baťůžkářů - KHAO SAN, kde se poprvé setkáme s bizarními kulinářskými lahůdkami v podobě různého hmyzu na grilu, kdo bude mít odvahu, může ochutnat. A ti méně odvážní se nemusí bát, narazíme tu i na spoustu restaurací či stánků s běžným jídlem.
 • 3. den: po snídani se vydáme na celodenní prohlídku Bangkoku. Nejprve zamíříme k velkolepému, bohatě zdobenému paláci GRAND PALACE s nejposvátnějším chrámem Thajska WAT PHRA KAEO (Chrám smaragdového Buddhy), palác je zdoben nástěnnými malbami znázorňujícími Ramayanu. Co by kamenem dohodil od Grand Palace se nachází nejstarší chrám v Bangkoku, a sice WAT PHO s obřím ležícím Buddhou (délka 46 m, výška 15 m) zdobeným zlatem a perletí. Po řece Chao Phraya River přejedeme k romantickému chrámu WAT ARUN (Chrám úsvitu), z jehož vyšších teras se nám naskytne široký výhled na Bangkok (pokud bude již dokončena rekonstrukce). Dále po řece budeme pokračovat do CHINATOWNU, nejstarší čtvrti v Bangkoku protkané úzkými uličkami, kde se občerstvíme v některém z místních stánků, a pokud budeme mít odvahu, ochutnáme jídla, která nejsou běžně dostupná jinde v Bangkoku. Den zakončíme prohlídkou Chrámu zlatého Buddhy WAT TRAI MIT a ve čtvrti PATPONG, která je spíše známa jako red-light district s barevnými neony a nočními bary, a která ožívá pouze v noci.
 • 4. den: ráno odletíme z Bangkoku do SURAT THANI, odkud pojedeme autobusem do přístavu a přeplujeme na první z trojice ostrovů v Thajském zálivu - KO PHA NGAN, který je ideální pro začátek plážového relaxu. Dnes si budeme vychutnávat klidnou atmosféru ostrova porostlého vlhkou džunglí, čeká nás první koupání v tyrkysovém moři, první zkouška vyhřátého písku.
 • 5. den: dnešní den věnujeme poznávání kopcovitého vnitrozemí ostrova, které je plné vodopádů a vrcholků se senzačními výhledy. Uprostřed národního parku navštívíme vodopád PHAENG, ke kterému se dostaneme po krátkém, strmém výstupu. Koupání v tomto vodopádu pak bude příjemnou odměnou za náročnější výstup. Poté se vydáme na horu KHAO RA (625 m), ze které je úžasný výhled, za dobré viditelnosti až na ostrov Ko Tao. Cestou na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova BOTTLE BEACH (HAAD KHUAT) se ještě zastavíme na prohlídku ČÍNSKÉHO CHRÁMU, který je proslulý tím, že přináší svým návštěvníkům štěstí. Následuje volné odpoledne na malebné pláži, které je stále ještě ukryta před většinou turistů.
 • 6. den: po snídani se vydáme za dobrodružstvím v podobě návštěvy sloní farmy, kde budeme mít příležitosti slony nakrmit nebo se na nich svézt. Poté nás čeká návrat do hotelu, odpočinek na pláži nebo při thajské masáži. Večer odjedeme na večeři a nákupy do THONG SALA na noční trh PHANTIP. Pro milovníky tance se nabízí možnost zúčastnit se celosvětově známé FULL MOON PARTY na proslulé pláži HAAD RIN.
 • 7. den: dopoledne volno na pláži, odpoledne odplujeme lodí na ŽELVÍ OSTROV, oblíbený úkryt pirátů, kouzelný ostrov KO TAO, který se vám jistě zalíbí svou osobitou atmosférou, kterou si stále zachovává v důsledku své odlehlejší polohy od pobřeží.
 • 8. den: dnes se vydáme na průzkum zdejších atraktivních mořských mělčin, které vám umožní nahlédnout do mnohobarevného království mořských rybek. Vystoupáme na vrcholek JOHN SUWAN VIEWPOINT, ze kterého se nám naskytne nejlepší vyhlídka na celém ostrově. Pod vámi uvidíte doslova tropickou zahradu, která obklopuje pláž FREEDOM BEACH a další zátoky zbarvené do několika odstínů tyrkysově modré. Sejdeme zpět dolů na již zmíněnou FREEDOM BEACH, kde se posadíme pod kokosovou palmu a s nápojem z tropického ovoce si budeme užívat klid a pohodu, kterou nám tento ostrov nabízí.
 • 9. den: celodenní výlet se šnorchlováním či koupáním, při kterém navštívíte pláže, které jsou zařazeny na seznam top nejlepších pláží světa - AOW LUEK, ŽRALOČÍ ZÁTOKA, ZÁTOKA MANGO BAY, OSTROV KO NANG YUAN se třemi vrcholky spojenými pásem písečného nánosu. Součástí výletu je oběd a zapůjčení šnorchlovacího vybavení.
 • 10. den: individuální volno, možnost návštěvy hodiny jógy, která je tak typické pro tento ostrov.
 • 11. den: odplujeme na největší z navštívených ostrovů - KO SAMUI, který byl kdysi osídlen čínskými kupci. Vliv čínské kultury je tu patrný dodnes. Ubytujeme se nedaleko proslulých pláží CHAWENG a LAMAI. Večer si užijeme bohatý noční život, který tento ostrov nabízí.
 • 12. den: jeden z posledních dnů naší cesty věnujeme prozkoumání severní části ostrova, kde na skalnatém ostrůvku spojeném s hlavním ostrovem stojí CHRÁM VELKÉHO BUDDHY z r. 1972 a chrám WAT PLAI LAEM, kde je k vidění obrovský Buddha s osmnácti rukami. Uprostřed ostrova se osvěžíme ve vodách nejvyššího vodopádu ostrova NA MUANG (30 m), který se valí přes purpurové skály a dole tvoří malebné jezírko. Na blízké kokosové farmě si nakoupíme produkty místní výroby z kokosu a blíže se seznámíme s jeho zpracováním. Nesmí vás také překvapit, že kolem vás mohou procházet buvoli, které tu místní pouští volně se pást. Večer zakončíme večeří v rybářské vesničce BOPHUT s množstvím čínských krámků.
 • 13. den: volný den na pláži, poslední rozloučení s Thajskem, večer odlet domů.
 • 14. den: přílet do Prahy.
 • Cena zahrnuje: letenka Praha-Bangkok, Bangkok-Surat Thani a Ko Samui-Praha vč. let. tax a poplatků v max. výši 22 000 Kč, lodní lístek Surat Thani-Ko Pha Ngan, Ko Pha Ngan-Ko Tao, Ko Tao-Ko Samui, místní doprava v rámci programu (místní autobusy, metro, mikrobus, tuk-tuk), lodní výlet kolem ostrova Ko Tao a po řece Chao Praya, 2x ubytování v turistickém hotelu v Bangkoku, 9x ubytování v ***hotelech na ostrovech, 11x snídaně, 2x večeře, 1x oběd, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: ostatní strava, vstupné, bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje".
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 7 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 1 050 Kč, do 80 000 Kč za 1 650 Kč.

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 7 000 Kč
 • příplatek za neobsazené lůžko - 7 000 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Svět - 1 050 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 80 000 Kč-turista-Svět - 1 650 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Thajsko Thajsko
Typ zájezduPoznávací zájezdy v exotice
Stravasnídaně
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha
Zájezdy do destinací
Thajsko - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy