Pohodový týden na kole - Solná komora s kouzelnými smaragdovými jezery - 2024/25 - CK Poznání
Rakousko - jezero Mondsee

Pohodový týden na kole - Solná komora s kouzelnými smaragdovými jezery

6denní zájezd
  Náročnost 2
polopenze stravapolopenze hotel *** ubytováníhotel *** autokarem dopravaautokarem
Pohodový týden na kole - Solná komora s kouzelnými smaragdovými jezery
Zájezd je určen pohodovým cykloturistům, kteří chtějí poznat oblast Solné komory. Kvalitní asfaltové a šotolinové cyklostezky nás zavedou k největším jezerům oblasti (Wolfgangsee, Mondsee, Halstattersee, Traunsee a Altausee). Ubytováni budeme v ***pensionu s polopenzí. Vybavení pokojů sprchou a WC jsou u našich zájezdů samozřejmostí. Pohodu tohoto zájezdu umocňuje i absence nočního přejezdu. Denní etapy jsou v průměru 50 km dlouhé s příjemným a snadno zvládnutelným převýšením.

Poznámka: Při nedostatečné naplněnosti bude mít zájezd společnou dopravu s pěší variantou, která je koncipovaná tak, že si obě skupiny nebudou navzájem překážet.
Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Tábor, České Budějovice. Svozy platí pouze pro pěší variantu.

Poznámka II: Počet elektrokol na zájezdu je omezen. Elektrokolo musí být zaznamenáno do smlouvy o zájezdu formou příplatkové služby. Při nenahlášení do CK bude jeho přeprava zamítnuta.

Dětské slevy: 0 - 5 let: 3 000 Kč, 6 - 11 let: 1 500 Kč (děti ubytované se 2 dospělými).
Nikola
Rádi by jste s námi cestovali, ale ještě vám chybí pár informací pro konečné rozhodnutí? Klikněte na tlačítko "Mám otázku" a my se vám ozveme.

Termíny a ceny

Termín 27.08. - 01.09.24 úterý - neděle
UZAVŘENO
Kód termínu 24SOK01093
Cena
19 990 Kč
cena za 6 dní

Program zájezdu

1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách do ABERSEE (570 m). Odpoledne seznámení s okolím – přívozem do SANKT WOLFGANGU a po cyklostezce přes STROBL zpět do hotelu. (cca 20 km, minimální převýšení), večeře.
2. den: snídaně, autobusem do ALTAUSEE (700 m). Na kole přes Ramsau po šotolinové kamenité cyklostezce údolím potoka Rettenbach do BAD ISCHLU (460 m). Po proudu řeky Traun k TRAUNSEE do městečka TRAUNKIRCHEN (420 m) (cca 40 km, převýšení 200 m). Busem zpět do hotelu, večeře.
3. den: snídaně, na kole k jezeru MONDSEE, po severním břehu přes městečko MONDSEE okruh kolem jezera a přes ST. GILGEN zpět do hotelu (cca 40 km, převýšení 200 m), večeře.
4. den: snídaně, odjezd busem do královského města BAD ISCHL. Výjezd lanovkou na KATRINALM (1416 m), výstup na vyhlídkový vrchol KATRIN (1542 m). Dále horskou stezkou na HAINZEN (1638 m) a sestup na horní stanici lanovky a zpět k busu, večeře.
5. den: snídaně, busem do BAD AUSSEE (650 m). Na kole sjezd podél Kopentraunu k HALSTATTSKÉMU JEZERU (500 m). Navštívíme město HALSTATT, přívozem přejedeme na severní břeh a pokračujeme do BAD GOISERN podél Traunu do BAD ISCHLU a dále zpět k Wolfgangsee až do hotelu (cca 55 km, 300 m převýšení).
6. den: snídaně, dopoledne odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách.

Stravování: polopenze

polopenze.

Ubytování: hotel ***

Ubytováni budeme v ***pensionu s polopenzí. Vybavení pokojů sprchou a WC jsou u našich zájezdů samozřejmostí.

Informace k ceně

Cena zahrnuje

  • 5x nocleh, 5x snídaně, 5x večeře, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 5 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 450 Kč, přeprava elektrokola 1 000 Kč

Podobné zájezdy