Termíny - přidat do oblíbených
31.07.21 - 07.08.2121ACN0199415 490 KčPřidat

Pohodový týden v Alpách - Slovinsko - U moře ve Slovinsku s turistikou

klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika bazén Náročnost 1.5

Slovinsko má jen 48 km pláží, ale oč je kratší, tak o to jsou kouzelnější. Během této novinky můžete využít našeho programu, při kterém poznáte nejznámější místa okolí světově známého přístavu Piran, kterému se taky říká slovinské Benátky a které patří mezi skvosty celého Slovinska. Projdeme se k jeskynnímu systému škocjanských jeskyň, navštívíme malé rybářské městečko Izola, či turistika u hradu Predjamski hrad.

Úvod:

Slovinsko má jen 48 km pláží, ale ač je kratší, tak o to jsou kouzelnější. Během našeho programu poznáte nejznámější místa okolí světově známého přístavu Piran, kterému se taky říká slovinské Benátky a které patří mezi skvosty celého Slovinska. Projdeme se k jeskynnímu systému Škocjanských jeskyň, navštívíme malé rybářské městečko Izola, či nám neunikne ani turistika u hradu Predjamski hrad. Ubytováni jsme jen pár desítek minut pěšky od jedinečného Piranu v místě Strunjan, v *** hotelu v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat.TV, krytým bazénem a báječnou vlastní pláží jen pár metrů od hotelu. Snídaně i večeře jsou velmi bohaté. Chcete jen relaxovat v nádherném prostředí u moře? Není problém, můžete využívat celý den pohodu u moře či v bazénu, využít lákavých nabídek wellness hotelu, či zapůjčit kola nebo jen tak se toulat krásným národním parkem v těsné blízkosti hotelu.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
31.07.21 - 07.08.21 21ACN01994 15 490 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR do Slovinska.
 • 2. den: příjezd do STRUNJANU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, poté pěšky do nejhezčího města slovinské Riviery - PIRAN, procházka po hradbách již ze 7. století, prohlídka starých nádherných uliček. Po prohlídce opět pěšky do hotelu, odpočinek v hotelovém bazénu, moře, večeře.
 • 3. den: snídaně, základní varianta (náročnost 1,5 z 5; 4 hod., ↑50 m, ↓50 m): okruh KRAJINSKIM PARKEM STRUNJAN s množstvím ptactva a jedinečné flóry s nádhernými zátokami, vyzívající ke koupání bez velkého množství turistů. Po cestě se zastavíme na prohlídku kostela SV. MARIJA. Okruh dokončíme přímo k hotelu, večeře.
 • 4. den: snídaně, odjezd busem do ŠKOCJANU, prohlídka vyhlášené vápencové jeskyně, kde se budeme procházet obrovským podzemním kanónem s nádherným vodopádem. Odpoledne zastávka ve staré rybářské vesničce IZOLA, kde navštívíme kostel sv. Maura a poté zpět do hotelu, večeře.
 • 5. den: snídaně, odpočinkový den s koupáním v moři. Právě pláže kolem hotelu patří ještě mezi neobjevené, a proto méně poseté turisty a nabízí relativně klid a pohodu v čistém moři. Fakultativně možnost zajištění okružní plavby kolem vyhlášeného mysu s městy PIRAN a PORTOROŽ, večeře.
 • 6. den: snídaně, odjezd busem na prohlídku POSTOJNSKÉ JESKYNĚ, kde již od roku 1872 jezdí vláček pro turisty, z kterého shlédneme nejúžasnější jeskyni Slovinska. Poté přejedeme k hradu PRADJAMSKI HRAD, prohlídka, odjezd na hotel, večeře.
 • 7. den: snídaně, ještě pobyt u moře a v odpoledních hodinách odjezd do ČR.
 • 8. den: příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí jen při ubytování s 2 dospělými osobami. Svozy jsou organizovány od 4 osob.
 • Poznámka II: pokud máte zájem o vstup do Postojnské jeskyně, prosíme o nahlášení do CK nejpozději 1 měsíc před odjezdem. Základní cena na dospělou osobu je 27,90 Euro. Pro skupinu by byla cena cca 25 Euro (dle počtu zájemců).
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 900 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 360 Kč.
 • Stravování: Snídaně i večeře jsou velmi bohaté.
 • Ubytování: Ubytování jsme jen pár desítek minut pěšky od jedinečného Piranu v místě Strunjan, v *** hotelu v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat.TV, krytým bazénem a báječnou vlastní pláží jen pár metrů od hotelu.
 • Umístění: Slovinsko - STRUNJAN

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 2 900 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 360 Kč
 • dítě 0 - 6 let - 12 990 Kč
 • dítě 7 - 9 let - 13 990 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Slovinsko Slovinsko
Alpy Alpy
Typ zájezduPohodové týdny v Alpách
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBrno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Poděbrady, Praha, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz České Budějovice
Zájezdy do destinací
Slovinsko - zájezdy
Alpy - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy