Pohodový týden - Slovensko - Fatra, Vrátná dolina za super cenu **

klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze Náročnost 2.5

Během tohoto zájezdu prozkoumáme nejen národní park Malá Fatra, vystoupáme na nejvyšší horu Velký Kriváň, ale také navštívíme hrad Strečno. To vše ze zázemí *** hotelu v Terchové.

Úvod:

Další zájezd na Slovensko směřuje do žádané oblasti národního parku Malá Fatra. Náš hotel se nachází v srdci tohoto báječného kraje s velkým množstvím turistických možností. Vystoupáme na nejvyšší horu Velký Kriváň, projdeme se i po vyhlídkové trase nad Vrátnou dolinou. Ubytování máme zajištěno v ***hotelu v Terchové, v útulných pokojích se sprchou/WC. Bohatá snídaně a večeře menu o 3 chodech, jednou pro nás šéfkuchař připraví i typickou terchovskou večeři.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR na Slovensko v brzkých ranních hodinách se zastávkou v obci ČICMANY, která je známá svou lidovou architekturou, prohlídka, odpoledne ubytování, večeře.
 • 2. den: snídaně, základní varianta (náročnost 2,5 z 5; 6 hod., ↑750 m, ↓750 m): od hotelu se vydáme na JÁNOŠÍKOVY DIERY (625 m), dále vystoupáme přes sedlo MEDZIROSUTCE (1 250 m) až na MALÝ ROSZUTEC (1 343 m) a zpět okruhem až do hotelu. Lehčí varianta (2 z 5; 4 hod., ↑150 m, ↓150 m): jen do Jánošíkovských dier a zpět přes BOBOTY (620 m), zpět do hotelu, večeře.
 • 3. den: snídaně, základní varianta (2,5 z 5; 5 hod., ↑600 m, ↓600 m): z hotelu do srdce národního parku přes TIESŇAVY (650 m) až do sedla PRÍSLOP (916 m), dále pokračujeme do STARÉHO DVORA (614 m): krásná vyhlídková trasa, kterou dokončíme okruhem s výstupem na SOKOLIE (1 170 m) a pak již sestup dolů do Terchové. Lehčí varianta (1,5 z 5; 3 hod., ↑100 m, ↓100 m): končí ve Starém Dvore, odkud nás odveze náš autobus, terchovská večeře.
 • 4. den: snídaně, základní varianta (2,5 z 5; 6 hod., ↑170 m, ↓950 m): odjezd busem k chatě VRÁTNA (750 m), výjezd kabinkovou lanovkou do SNILOVSKÉHO SEDLA (1 520 m), výstup na VELKÝ KRIVÁŇ (1 709 m) a zpět přes CHLEB (1 646 m), po hřebeni přes HROMOVÉ (1 636 m) sestupem až do GRUNU (989 m), a již jen kratší sestup k chatě Vratna. Lehčí varianta (2 z 5; 4 hod., ↑300 m, ↓900 m): z Hromové hory se vrátíme zpět stejnou cestou a kabinkovou lanovkou sjedeme k autobusu. Všichni odjezd na hotel, večeře.
 • 5. den: snídaně, odjezd busem do KRASŇAN (650 m), základní varianta (3 z 5; 7 hod., ↑1 000 m, ↓1 000 m): výstup na horu MALÝ KRIVÁŇ (1 671 m) a zpět do Krasňan přes PRÍPOR (1 342 m), vcelku náročná trasa, ale s hezkými výhledy. Možnost ulehčení túry pomocí lanovky. Lehčí varianta: odjezd na prohlídku hradu STREČNO, možnost fakultativně zajistit i projížďku po pltích. Všichni odjezd na hotel, večeře.
 • 6. den: snídaně a odjezd do ČR, příjezd v pozdních večerních hodinách.
 • Poznámka I: Svozy se realizují od 4 osob!
 • Poznámka II: Připojištění na covid-19 je možné zakoupit pouze pokud si od nás zakoupíte i základní pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu. Samostatně není možné.
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 5x snídaně, 4x večeře, 1x terchovská večeře, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1 lůžkový pokoj 2 700 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 330 Kč, připojištění na covid-19 za 180 Kč.
 • Stravování: Bohatá snídaně a večeře menu o 3 chodech, 1x pro nás šéf připraví i typickou terchovskou večeři.
 • Ubytování: Ubytováni jsme v *** hotelu v Terchové, v útulných pokojích se sprchou/WC.
 • Umístění: Slovensko - Vratná dolina, Čičmany


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduPohodové týdny nejen v Alpách
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBrno, Hradec Králové, Jihlava, Olomouc, Pardubice, Poděbrady, Praha, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz Plzeň, svoz České BudějoviceQrCode image

Podobné zájezdy