Černá Hora - zajímavé a užitečné informace

Lokality Černá Hora

Černá Hora- dovolená. Pobytově poznávací zájezd Bosnou a Hercegovinou do Černé Hory prošel podstatnou inovací a ve všech termínech Vám umožňuje vidět maximum.

Legendární Sarajevo, kouzelné údolí řeky Neretvy obnovený Mostar s kouzelnou atmosférou uliček a hospůdek uvidíte v Bosně a Hercegovině. Budva, malebná Boka Kotorská a perla Unesco Kotor, romantický Perast, NP Lovčen, slavná Cetinje, poloostrov Sv. Stefan, orientálně laděný Starý Bar, NP Skadarské jezero s příjemnou projížďkou a koupáním, na fish-pikniku si budete moci ochutnat vynikající mořské plody, užijete si báječné Jaderské moře….to vše Vám nabízí Černá Hora.

Fakultativní výlety do Albánie Vám umožní vidět Drač s antickým amfiteátrem, Hlavní město Tiranu, Skodru s pevností Rozafat….Aby toho nebylo málo, tak na zpáteční cestě si prohlédnete další perlu Unesco Dubrovník.

Pokud Vás zaujme Albánie při fakultativním výletu, máme pro Vás připravený pobytově poznávací zájezd do Albánie, kam můžete třeba jet již příští rok.

Autokarové výlety, kromě fakultativních do Albánie, jsou v ceně zájezdu. V každém termínu je přítomen průvodce, který vás doprovází při všech výletech a po celou dobu pobytu. Pro ty z vás, kteří byste rádi poznali lépe vnitrozemí Černé Hory včetně hor, jsme připravili zájezd NP a moře Černé Hory nebo Tajuplným Balkánem až k ryzímu drahokamu Východu – divukrásné Albánii.


Všechny zájezdy do destinace Černá Hora
Fotogalerie destinace Černá Hora

TOPlist